fbpx

טלפון:

050-2396800

כתובת:

עכו, בן עמי 7

שעות:

08:00 - 17:00

 

חברות ביטוח

מנורה כשזה מגיע לתחום של ביטוח, חברת מנורה לביטוח היא אחת החברות המרכזיות בשוק הביטוחים בישראל. במהלך השנים התבססה מנורה כחברה אמינה, סולידית ויציבה, המאפשרת ללקוחותיה טיפול אמין, מקצועי ויעיל. כל אלו הקנו לחברה את האפשרות להגיע אל קהל יעד רב ולספק לו פתרונות. את ההצלחות הרבות של החברה אפשר לזקוף לזכות האופי המיוחד של פעילותה. אופי זה משלב פעילות פרסומית נמרצת, מוצרים חדישים ואיכותיים, צוות אנושי מקצועי ומיומן, וגם פיתוח של פתרונות יצירתיים המספקים את צרכי הלקוחות. אחד מהישגיה העיקריים של החברה הוא ההצלחה ליצור את התשואות הגבוהות בענף ביטוח חיים וגם פנסיה, אל מול שאר חברות הביטוח למעלה מעשור. כיום חברת מנורה איננה תלויה בשום מוסד פיננסי או בנקאי. החברה מתמחה בביטוח וגם בשוק ההון , ומכוונת את כל משאביה ויכולותיה לשם פיתוח פתרונות קריאטיביים, מוצרים מצוינים וסיפוק שרות בלא פשרות.

מבטחים עקב רכישת מנורה את קרן הפנסיה הגדולה והעיקרית בישראל, “מנורה מבטחים” הפכה באחת, לגורם הביטוח הפנסיוני הבולט בישראל, וגם לחברת הביטוח השלישית בגודלה בתחום ביטוחי החיים והפנסיה. “מנורה מבטחים” מובילה כיום בתחום הפנסיה כאשר היקף הנכסים הכולל שלה הוא 30 מיליארד ₪ מנורה מבטחים פיננסים נשענת על הגב הכלכלי והתפעולי החזק של קבוצת מנורה מבטחים, כמו גם מצוות ההשקעות של החברה, הנחשב כיום לצוות האיכותי ביותר בשוק ההון. הצוות הוכיח את מיומנותו בהשגת תשואות גבוהות לאורך זמן, גם בשנים של גאות בשוק, וגם בשנות שפל. כאפיק כלכלי של קבוצת מנורה מבטחים, מאגדת מנורה מבטחים פיננסים את פעילויות הקבוצה בתחומים: קופות גמל – החברה אחראית על מגוון רב של קופות גמל, קרנות השתלמות, וגם קופות מרכזיות לפיצויים במסלולי חסכון מגוונים. החברה התחילה את צעדיה בשנת 2003 כחברת בת של מבטחים.

הפניקס הפניקס גמל הוקמה בראשית 2004 והיא חברה אשר בבעלות הפניקס הישראלי חברה לביטוח בע”מ. החברה אחראית על קופות גמל, קרנות השתלמות ומשמשת גם כקופה מרכזית לפיצויים. לחברי הקופות ישנה האפשרות לברור תמהיל השקעות פרטי אשר מורכב מהשקעה במסלולים מגוונים, וזאת על פי בחירת המוטב. זוהי חברת ביטוח אשר חזונה מושתת על יסוד הטיפול ברווחת הפרט ודאגה עתידו ועתיד ילדיו. חזון זה הוא מעמודי התווך של החברה. מהיום בו הוקמה, שמה הפניקס לדגש את היחס האישי והדואג כלפי לקוחותיה, כמו גם את המסירות לביטחונם האישי בהווה ובעתיד וזאת תוך מתן שירות העונה לצרכי הלקוחות בכל תחומי החיים. הפניקס היא אחת מן החברות ביטוח המובילות, האמינות והמקצועיות בשוק אשר משמשת בית ומשענת ללקוחותיה, ברגעים בהם הם זקוקים לכך. הפניקס גם משמשת כאוזן תומכת וקשבת ואפיק לפניה בכל עת. הפניקס היא חברה המכילה אנשים שעובדים בשביל אנשים. זוהי חברה המאמינה בלקוחותיה, יועציה, וסוכניה, ומתחייבת לעמוד לצדם בכל רגע קשה כקל. כחברה גדולה ומובילה, מתחייבת הפניקס להמשיך ולעבוד למען מטרות ציבוריות ולמען לרווחת הקהילה. זאת על ידי תמיכה ונתינת חסות למוסדות וליחידים בתחומים מגוונים כגון תרבות, חינוך, בריאות וספורט.

איילון

עקב אופיו המיוחד של ענף הביטוח המתבסס על מסירות והגינות בין הצדדים, והמקצועיות אשר נדרשת להתנהלות בטוחה, מפתחת איילון את ההון האנושי. האיכות של כוח האדם בחברה הינה מעל הממוצע בשוק. החברה עומלת לפתח יתרון זה בענף. עובדי החברה מועסקים מול חוזה העסקה אישי וההתקדמות בחברה כמו גם התגמול שלהם הינו על בסיס אישי ולפי מידת תרומתם בחברה. החזון של איילון – חברת ביטוח אשר מבוקשת ע”י מבוטחים, עובדים, ספקים, סוכנים, ורק האיכותיים שבהם.

הכשרה

הכשרה חברה לביטוח הינה אחת החברות המנוסות בתחום הביטוח בארץ. הכשרה סימנה על דגלה את היסוד להוביל את תחום הביטוח, תוך הקפדה על, מקצועיות ואיכות, יחד עם הערכים של הגינות ואמון, אשר מלווים את הכשרה מיום שהוקמה. הכשרה פועלת אך ורק דרך סוכני ביטוח. הכשרה עובדת יחד עם יועציה למטרות מציאת שלל פתרונות אשר מותאמים אל צורכי הלקוח. העקרונות האלה משקפים את רוח החדשנות של החברה.

הראל

הראל היא אחת מבין חברות הביטוח אשר מובילות ובולטות בארץ, כאשר החזון שלה הוא: בשביל השקט הנפשי של הלקוחות שלה. החברה הינה בבעלותה המלאה של קבוצת הראל, אשר עוסקת בכל תחומי הביטוח אשר כוללים ביטוחים אלמנטריים, ביטוחי חיים, ביטוח בריאות על כל סוגיו, ביטוחים סיעודיים, וגם ביטוחי נסיעות לחו”ל.

חקלאי

ביטוח חקלאי הינה בין חברות הביטוח המובילות כיום. חקלאי פועלת היום בענף ביטוח כללי בלבד, הן במגזר הפרטי והן במגזר הקיבוצי. למגזר הקיבוצי חקלאי נותנת מגוון חבילות ואחריות לקיבוצים, עסקים הקשורים אליהם, וגם מספקת ביטוחי רכב, ביטוחי בעלי חיים, וביטוחי תאונות אישיות. למגזר הפרטי חקלאי נותנת כיום ביטוחי דירות וביטוחי רכב, כמו גם ביטוחי רכוש וחבויות, בתי עסק ומושבים.

מגדל

מגדל היא חברת ביטוח עם מוניטין רב בענף הביטוחים בארץ. מגדל היא סמל של הצלחה, מקצוענות, ואמינות. במגדל עובדים כל יום כדי להצדיק את האמון שנותנים לה מעל מיליון וחצי לקוחות, למעלה מ-70 שנה. עבודת קבוצת מגדל מבוצעת במסגרת התאגיד “מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע”מ”, אשר מחזיק בבעלות מלאה בחברות שונות אשר דרכן פועלת הקבוצה בתחומי חיסכון פנסיוני, ביטוחים, וגם שירותים פיננסיים.

שומרה

שומרה הינה אחת מחברות הביטוח המובילות בארץ. את שומרה מזהים עם אמינות כאשר היא מתחייבת אל ערכי היושר העסקי בכל המערכות שלה. על זאת היא אמונה כלפי הלקוחות, העובדים, היועצים והסוכנים. אצל שומרה מכוונים לביטוח תוך מקצוענות, ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. שומרה ידועה בסיפוק פתרונות יצירתיים בענפים ביטוחיים מגוונים, כמו ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי משכנתא, ביטוחי תכשיטנים, ועוד.

Skip to content