fbpx

טלפון:

050-2396800

כתובת:

עכו, בן עמי 7

שעות:

08:00 - 17:00

 

איילון

איילון הינה אחת מקבוצות הביטוח המובילות כיום בשוק הישראלי.

איילון מצטיינת בכל שאיכות כח האדם בחברה היא מעל לממוצע בתחום. איילון פועלת לשמר ולטפח יתרון יחסי זה בענף. באיילון עובדי החברה מועסקים תחת חוזה עבודה אישי, ותגמולם כמו גם התקדמותם בחברה מבוסס על פרופיל אישי ובהתאם למידת השקעתם ותרומתם לחברה. החברה מטפחת את מאפיינה המשפחתי והקשר החם עם סוכני הביטוח הנאמנים אשר מלווים את פעילותה מזה שנים רבות. שאיפתה של איילון היא להיות חברת הביטוח המבוקשת ע”י מבוטחים, עובדים, סוכנים, וספקים.

ביטוח חיים זהו ענף בו מתחמה איילון בין השאר. רמת החיים והביטחון הכלכלי שלכם ושל משפחתכם, תלויים ביכולת העבודה שלכם ובהכנסתכם השוטפת. היכולת שלכם להמשיך לעבוד יכולה להיפגע, באופן בלתי צפוי, לתקופות זמן קצרות או באופן תמידי, בעקבות תאונה או מחלה. איילון מציעה לכם תוכניות המאפשרות לכם לשמור על רמת חייכם במצב פתאומי של אובדן כשר עבודה. התוכניות נותנות כיסוי במקרים של אובדן כשר עבודה זמני, מלא או תמידי. אפשר לרכוש כיסוי לאובדן כושר עבודה לתקופות ביטוח עד גיל 67. עוד ענף זה כולל ביטוחי חיים המעניקים כיסויים לאירועים ביטוחיים אשר נובעים מסיכונים מגוונים, כגון: נכות, מוות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, בריאות וכו.’ בענף ביטוח החיים יש לאיילון תוכניות ביטוח אשר משלבות בהן מרכיב של צבירה כספית , כלומר חסכון. השילוב של שני המרכיבים תלוי במוטב ומתאים לצרכיו האישיים. חלק מהביטוחים ניתנים כביטוחים עצמאיים וחלק מהביטוחים ניתנים כביטוחים נלווים.

ביטוח רכב חובה השימוש ברכב שבבעלותכם טומן בחובו חשיפה לסיכונים מגוונים, כגון: פריצה או גניבה של הרכב, פגיעה בעקבות תאונה עם נזק שנגרם לרכוש או, חלילה, נזק גופני לנמצאים ברכב, ולאחרים מחוץ אליו. חשוב ביותר להתאים את ההגנה הביטוחית הנובעת מהשימוש ברכב בכדי שאתם כמבוטחי איילון, תזכו לקבל הגנה הולמת בפני כל הסיכונים אשר אליהם אתם חשופים. ביטוח זה מכסה נזקי גוף בעקבות תאונות דרכים. על פי פקודת ביטוח רכב, לא יעשה שימוש כלשהו ברכב מנועי מסוג כלשהו ללא המצאות ביטוח רכב חובה בתוקף. הביטוח מגן על הנהג, הנוסעים וגם צד ג’. הכיסוי הביטוחי מתבסס על סיבת התביעה, כפי שהיא מוגדרת בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

ביטוח עובד זר לפי צו עובדים זרים, כל מעסיק של עובדים זרים, צריך לבטח את העובד בחבילת ביטוח רפואי אשר מתאימה לדרישות הצו. מעסיקים אשר לא ינהגו על פי הוראות הצו, עוברים על החוק וצפויים לעונשים חמורים. צו לביטוח רפואי לעובדים זרים, מכיל את היקף סל הביטוח והשירותים הרפואיים, אשר יוענקו לעובד זר, והוא דומה בתוכנו לחוק ביטוח הבריאות הממלכתי שלנו בארץ. ביטוח עסק איילון מעניקה מגוון רחב של פתרונות ביטוח עסקיים לשם כיסוי רכוש וחבויות, במסגרת חבילה ייחודית “הכל בה לעסקים”. פוליסה זו מותאמת לבתי עסק מכל המינים, ולמפעלים גדולים כמו גם קטנים. הפוליסה היא מודולרית וניתנת להתאמה לפי צרכי המבוטח. הפוליסה מכילה גם אפשרות לביטוח נזק, ביטוח כספים בקופה, ביטוח שבר ונזק למכונות ולציוד, ביטוח ציוד ממוחשב וציוד אלקטרוני, וביטוח חבויות העסק, כמו למשל אחריות כלפי צד שלישי.

Skip to content